Портал адміністративних послуг
м.Луцька

Новини порталу

До уваги відвідувачів! Напередодні великого свята Світлого Христового Воскресіння 15 квітня 2017 року у суботу ЦНАП м. Луцька працюватиме з 08.00 до 14.00 години.
Адміністратори ЦНАП отримали доступ до відомостей Реєстру територіальної громади В рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» було замовлено розроблення програмного забезпечення для ведення Реєстру територіальної громади міста Луцька.
Шлюб за добу - реальність! У Луцькому ЦНАП побралася перша пара молодят.
Рекомендації   слухань у Комітеті ВРУ з питань   державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування щодо стану реалізації законодавства про адміністративні послуги Учасники слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування (далі - слухання), що відбулися 19 жовтня 2016 року у м. Києві за сприяння та підтримки Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація), Проекту «Реформа управління на сході України», що впроваджується Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, шведсько-українського проекту «Верховенство права в місцевому самоврядуванні України», Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», а також громадської організації «Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг», відзначають наступне.
ЦНАП поєднує серця! Відтепер департамент ЦНАП надає послуги з реєстрації “Шлюбу за добу” для громадян України за принципом екстериторіальності.
У департаменті ЦНАП збільшено перелік послуг Внаслідок підписаних у лютому та березні цього року меморандумів про співпрацю, перелік послуг, які надаються через ЦНАП, значно збільшився і на сьогодні становить – 325.
У ЦНАП  понад рік успішно діє інформаційно-консультаційний  пункт для іноземців За цей період близько ста іноземних громадян скористалися такою можливістю та отримали якісні адміністративних послуг.
Хороша новина для наших відвідувачів! З учорашнього дня департаментом ЦНАП міста Луцька отримано доступ та здіснено видачу першого витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.
Юні школярі із захопленням відвідують ЦНАП у місті Луцьку За ініціативи директора департаменту ЦНАП у місті Луцьку Лариси Карп’як започатковано ознайомчі візити школярів міста до установи. А все заради поінформованості підростаючого покоління лучан та поглиблення їх обізнаності в переліку послуг, які надає Центр.
Відбувся семінар щодо стану реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг 23 січня в приміщені департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради було проведено регіональний семінар щодо стану та перспектив децентралізації в контексті реалізації державної політики у сфері надання адміністративних послуг.
Маємо хороші новини для наших відвідувачів! В рамках процесу децентралізації з 4 січня 2017 року адміністратори ЦНАП міста Луцька розпочали оформлення та видачу паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.
Відтепер будинкову книгу можна замовити в ЦНАП м. Луцька! Шановні відвідувачі! Раді Вам повідомити, що з початку 2017 року у ЦНАПі м. Луцька можна виготовити будинкову книгу всього за 1 робочий день, вартість знижена вдвічі і становить 48 грн.
Шановні відвідувачі! Зверніть увагу на зміни в графіку роботи ЦНАП! 31 грудня (субота) – 08:00 – 14:00; 2 січня (понеділок) – вихідний; 3 січня (вівторок) – 09:00 – 20:00;
Шановні колеги та відвідувачі ЦНАП! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!       Щиро дякуємо, що протягом року Ви були з нами, користувалися нашими послугами та переймали позитивний досвід! Раді будемо зустріти Вас ще багато разів у новому 2017-му році!
Луцька міська рада нагороджена дипломом за зайняте перше місце  за практику "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку - "Ми працюємо для Вас" Вкотре Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку підтвердив професіоналізм та високі стандарти у сфері надання адмінпослуг.
Шановні відвідувачі! Оскільки 1 січня 2017 року випадає на неділю, 2 січня (понеділок) буде вихідним днем. А 7 січня припадає на суботу, тому 9 січня 2017 року, понеділок, також буде вихідним.
Представник Луцького ЦНАП взяв участь у  Другому форумі електронного врядування “451Е” У Другому форумі електронного врядування “451Е”, який відбувся у Львові, взяв участь Олег Абанін.
ЦНАП інформує! З 1 грудня 2016 року зросте адміністративний збір за послуги з реєстрації місця проживання і становитиме 13,60 грн. В разі звернення особи з порушенням строку реєстрації - 40,80 грн.
Сергій Гунько переконався, що Луцький  ЦНАП недаремно носить звання одного з кращих в Україні З робочим візитом до Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку завітав керівник прес-служби ДМС України Сергій Гунько та особисто переконався, що Луцький ЦНАП недаремно носить звання одного з кращих в Україні.
Микола Романюк провів прийом громадян з особистих питань 28 листопала 2016 року відбувся черговий прийом громадян Луцьким міським головою Миколою Романюком. З наболілими питаннями до голови звернулося понад 35 жителів міста.