Меню Меню

Новини порталу

Зміна розміру адміністративного збору Відповідно до закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік"» з 1 грудня 2016 року розмір адміністративного збору за реєстрацію місця проживання змінено.
Заключний етап психологічного тренінгу для адміністраторів ЦНАПів Волинської області 28 листопада 2016 року відбувся заключний етап психологічного тренінгу в приміщенні конференц-зали центральної районної бібліотеки у м.Ковель, який проводила кандидат психологічних наук Олена Ставицька.
ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ У відділі з питань надання адміністративних послуг Маневицької райдержадміністрації Ви зможете отримати адміністративні послуги, що надаються структурними підрозділами райдержадміністрації, Маневицькою селищною радою, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.
Навчання адміністраторів ЦНАПів Волинської області 14 листопада 2016 року у приміщенні конференц-зали центральної районної бібліотеки у м.Ковель на виконання грантового контракту відбувся психологічний тренінг, який проводила кандидат психологічних наук Олена Ставицька.
Директор центру надання адміністративних послуг брала у часть у кущовому семінарі- нараді Директор центру надання адміністративних послуг взяла участь у кущовому семінарі - нараді щодо застосування внесених змін до Закону України
Зміни в наданні паспортних послуг! Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2016 року № 745 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 302
Мобільний пункт консультування в Центрі надання адміністративних послуг Мобільний пункт консультування в Центрі надання адміністративних послуг
Відділ «ЦНАП» Любомльської РДА у цифрах З початку року станом на 01.11.2016 року працівниками відділу «ЦНАП» Любомльської РДА надано більше 8 тисяч адміністративних послуг, зокрема. адміністраторами відділу надано 5 584 послуг, а державними реєстраторами – 2 773.
 До уваги власників нерухомого майна та суб’єктів господарювання До уваги власників нерухомого майна та суб’єктів господарювання
10.11.2016 Новини
Новини Центр надання адміністративних послуг Ратнівської райдержадміністрації
цнап іваничі Розпорядженнями голови райдержадміністрації від 16.03.2016 №101 затверджено перелік послуг які надаються через ЦНАП. Реєстраторами Держгеокадастру станом на 17.07.2016 року надається 12 послуг, з них 4 послуги через адміністраторів ЦНАП. На сьогодні в центрі облаштовано три робочих місця для державних кадастрових реєстраторів та облаштовано приміщення для зберігання архівних справ площею 6 кв.м. Працівники відділу Держгеокадастру розміщені у приміщенні ЦНАПу, що дало змогу надати вичерпну інформацію щодо зацікавлених послуг на місці, в одному приміщенні, не гаючи часу на переїзди, переходи.
Адміністратори центру надання адміністративних послуг  брали участь у семінарі "З практичного використання порталу електронних сервісів Волині " Адміністратори центру надання адміністративних послуг брали участь у семінарі "З практичного використання порталу електронних сервісів Волині "
Запрошуємо реєструвати нерухомість у ЦНАП! Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку запрошує мешканців міста Луцька та Волинської області скористатися послугами з реєстрації права власності на нерухоме майно. А саме, в нас Ви можете зареєструвати право власності на нерухоме майно чи інше речове право; внести запис про скасування державної реєстрації прав або зміни до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; подати документи для реєстрації обтяження речового права на нерухоме майно; отримати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у формі інформаційної довідки.
До відома суб’єктів господарювання/операторів ринку харчових продуктів міста Луцька Відповідно до наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 р. № 39 "Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам"
Розроблено Порядок поділу об’єкту нерухомого майна Департаментом «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради розроблено Порядок поділу об’єкту нерухомого майна (житлового будинку) під декілька окремих об’єктів нерухомого майна (житлових будинків, квартир) без проведення будівельних робіт.
ЦНАП святкує третю річницю від дня свого відкриття За три роки ЦНАП відвідало понад 484 тисячі громадян та отримали 254 тисячі послуг.
Шановні відвідувачі! 18 червня 2016 року ЦНАП міста Луцька працюватиме з 08.00 до 14.00 години.
Шановні відвідувачі! Вихідний день у неділю 19 червня переноситься на понеділок 20 червня. Робочий день з понеділка 27 червня переноситься на суботу 2 липня.
Про відбір виконавців з розробки проектно-кошторисної документації На виконання грантового контракту №2015/371-134 щодо реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади», планується розробка проектно-кошторисної документації на модернізацію приміщення Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку.