Новини порталу

17.08.2017
Ми постійно рухаємо вперед, розвиваємося, зростаємо і завжди раді приймати в колектив, як кваліфікованих спеціалістів, так і працівників, які починають трудовий шлях.
17.08.2017
Задля забезпечення ефективної взаємодії влади та громади у приміщенні ЦНАП в кабінеті №6 відбуваються прийоми громадян керівництвом міської ради. За першим робочим столом є можливість швидко та легко записатися на особистий прийом, написавши письмову заяву. Якщо необхідна консультація спеціалістів, є можливість звернутися у відділ звернень громадян за телефоном: 777 878 та уточнити інформацію.
17.08.2017
Про окремі аспекти безвізового режиму ми спробуємо надати інформацію у доступній формі запитань та відповідей.
02.06.2017
Адміністратори Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку взяли участь у практичному семінарі «Шляхи підвищення стресостійкості та боротьба із професійним вигорянням», який був організований Всеукраїнська асоціація центрів надання адміністративних послуг за фінансової підтримки німецького бюро співробітництва GIZ.
02.06.2017
31.05.2017 у департаменті ЦНАП відбувся круглий стіл з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно. В обговоренні проблемних питань взяли участь адміністратори ЦНАП, приватні та державні нотаріуси, представники відділу Держгеокадастру умісті Луцьку Головного управління Держгеокадастру у Волинській області, працівники Головного територіального управління юстиції у Волинській області, посадові особи управління земельних ресурсів та управління містобудування та архітектури, також у заході вперше з моменту діяльності відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, були присутні усі державні реєстратори та заступник начальника відділу.
02.06.2017
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.
01.06.2017
З метою забезпечення доступності безоплатної правової допомоги в рамках пілотного проекту на базі Відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Ковельської райдержадміністрації діє дистанційний пункт консультування.
25.05.2017
Центр надання адміністративних послуг м. Луцька з радістю повідомляє про відновлення роботи з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
22.05.2017
В громадській приймальні центру надання адміністративних послуг Ковельської районної державної адміністрації проводив прийом громадян перший заступник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Поляков Анатолій Юрійович.
19.05.2017
В публічному звіті голови райдержадміністрації Віктора Козака, з яким він виступив на 15 пленарному засіданні депутатів Ковельської районної ради було позитивно оцінено роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.
09.05.2017
З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.
27.04.2017
Ольга та Назар Пушкарські поєднали свої долі у Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку без довгих тижнів очікування. А все завдяки пілотному проекту “Шлюб у скорочені строки”.