Новини порталу

02.06.2017
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.
01.06.2017
З метою забезпечення доступності безоплатної правової допомоги в рамках пілотного проекту на базі Відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг Ковельської райдержадміністрації діє дистанційний пункт консультування.
25.05.2017
Центр надання адміністративних послуг м. Луцька з радістю повідомляє про відновлення роботи з оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
22.05.2017
В громадській приймальні центру надання адміністративних послуг Ковельської районної державної адміністрації проводив прийом громадян перший заступник Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Поляков Анатолій Юрійович.
19.05.2017
В публічному звіті голови райдержадміністрації Віктора Козака, з яким він виступив на 15 пленарному засіданні депутатів Ковельської районної ради було позитивно оцінено роботу центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації.
09.05.2017
З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.
27.04.2017
Ольга та Назар Пушкарські поєднали свої долі у Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку без довгих тижнів очікування. А все завдяки пілотному проекту “Шлюб у скорочені строки”.
31.03.2017
У Луцькому ЦНАП вручили перше свідоцтво про одруження, в рамках пілотного проекту “Шлюб у скорочені строки”. Лише вчора молодята подали заяву про реєстрацію шлюбу, а вже сьогодні стали подружжям та отримали свій перший офіційний документ
31.03.2017
В рамках реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «ЦНАП як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» було замовлено розроблення програмного забезпечення для ведення Реєстру територіальної громади міста Луцька.