Запрошуємо у ЦНАП на консультацію щодо діючих програм молодіжного кредитування та доступного житла!

26.07.2018
Запрошуємо у ЦНАП на консультацію щодо діючих  програм молодіжного кредитування та доступного житла!
Щоп’ятниці з 09.00 до 13.00 год у департаменті “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” можна отримати консультацію у спеціалістів Волинського регіонального управління Держмолодьжитла з трьох діючих на сьогодні програм молодіжного кредитування та доступного житла.

Луцька міська рада підписала меморандум про співпрацю з Волинським регіональним управлінням Держмолодьжитла. Свої підписи на докуменах поставили Секретар міської ради Григорій Пустовіт та директор Волинського регіонального управління Держмолодьжитла Тетяна Воробйова.

“Наскільки молоді люди швидко отримають житло — залежить від фінансування, - говорить Тетяна Геннадіївна. - Але, відтепер, молодим людям буде зручніше ознайомитися з діючими державними та місцевими програмами доступного житла. Нам дуже подобається, що ЦНАП працює за принципом “єдиного вікна”, тому ми відразу погодилися на пропозицію директора ЦНАП Лариси Карп’як здійснювати у Центрі раз на тиждень консультації щодо діючих програм з молодіжного кредитування. Лучани у ЦНАП подають документи на квартирний облік, отримують відповідну довідку і відразу мають можливість ознайомитися з умовами тієї чи іншої програми доступного житла. Їм не треба нікуди їхати, все в одному приміщенні, що дуже зручно і швидко. І це перший в Україні ЦНАП, який погодився на співпрацю з нашою установою”.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"