В Луцьку є соціально відповідальний бізнес

18.07.2018
В Луцьку є соціально відповідальний бізнес

Не так давно на прийом до першого заступника міського голови Григорія Недопада звернулася переселенка з Краматорська Христина Гутнік з проханням зробити ремонт у помешканні, де вона проживає з сім’єю. Жінку спіткала нелегка доля. У 2015 році їй з двома дітьми на руках довелося покинути рідний дім і в статусі внутрішньо переміщеної особи переїхати до Луцька. Втікаючи від війни, вона мріяла розпочати нове життя, в якому не має місця постійним обстрілам. Проте, замість очікуваного спокою й стабільності, жінці довелося зустрітися з низкою побутових проблем.

Пані Христина неодноразово зверталася до керівництва автозаводу, на балансі якого перебуває гуртожиток на вулиці Дубнівській, де вона проживає, аби ті допомогли з ремонтом кімнати, оскільки вона самотужки виховує дітей і коштів на ремонт просто не має звідки взяти. А кімнати давно вже потребує ремонту. Але у відповідь жінці відповіли, що сподіватися нема на що, хіба лише за власний кошт зробити ремонт.

Під час прийому Григорій Недопад пояснив, що ситуацію розуміє, але будівля не є комунальним майном, тож держава не має можливості з міського бюджету виділити кошти на ремонт кімнати. Але сам на сам жінку з проблемою ніхто не залишить. Генеральному директору ДП “Автоскладальний завод №1” ПАТ “АК “Богдан Моторс” Віталію Старосуду надіслано лист за підписом першого заступника міського голови з проханням надати допомогу у поліпшенні умов проживання сім’ї. Тож залишається чекати на позитивний результат вирішення болючого питання.

Але історія має продовження - доля підготувала для родини Гутніків приємний сюрприз. У той же день на прийом громадян до Григорія Недопада прийшли власники мережі магазинів “Софт Лайн”, аби вирішити деякі виробничі питання і дізналися про життєву ситуацію жінки. Тож довго не вагалися та вирішили зробити подарунок, адже такі зустрічі в житті відбуваються не випадково. Оскільки, протягом двох років родина не має, де зберігати продукти, їм подарували холодильник. Так приємно зазначити, що в Луцьку є соціально відповідальний бізнес, що ґрунтується на принципах відповідальності, надійності та врахування інтересів незахищених верств населення.

“Щиро дякую за такий подарунок, - зі сльозами на очах розповідає Христина Гутнік, - ми й сподіватися не могли, що нам подарують такий великий холодильник. Важко передати словами, які ми вдячні”.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”