ЦНАП ПРОПОНУЄ СКОРИСТАТИСЯ ШВИДКИМИ ПОСЛУГАМИ

15.06.2018
ЦНАП ПРОПОНУЄ СКОРИСТАТИСЯ ШВИДКИМИ ПОСЛУГАМИ

Спрощення процесу отримання адміністративних послуг залежить від кожного з нас. Нині у громадян, місце проживання яких зареєстроване у місті Луцьку, є можливість прискорити цей процес, зробити його по максимуму електронним. Це вже дійсно реальність: оформити паспорт громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон дитині без попереднього замовлення довідки про місце реєстрації, отримати довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб за декілька хвилин, звернутись до управлінь соціального захисту населення за послугами соціального характеру без надання документів про місце реєстрації. Адже, працівники самостійно отримують такі відомості про заявника з електронного Реєстру територіальної громади. Переконайтеся, це дійсно зручно!
Ще з квітня 2016 року розпочато ведення Реєстру територіальної громади міста Луцька в електронному вигляді. Тож відомості про лучан, які зверталися починаючи з цього часу до департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради із замовленням послуг щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, отриманням довідки про підтвередження реєстрації місця проживання чи довідки про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, уже внесено до електронного Реєстру територіальної громади. 
Внести свої дані до Реєстру територіальної громади можете і Ви, звернувшись до департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради, що знаходиться за адресою: м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35. тел. +38 (0332) 777 888.

Перелік документів, які необхідно мати з собою: будинкова книга (за наявності), картка реєстрації місця проживання чи адресна картка (у разі реєстрації місця проживання у неприватизованому житлі),  документи що підтверджують право власності на житло, паспорти зареєстрованих у житловому приміщені осіб та свідоцтва про народження (для дітей до 14 років).
Внеси свої дані до Реєстру територіальної громади та розкажи про це іншим!

Графік роботи:
Понеділок, середа : 08.00 - 16.00
Вівторок:                 09.00 – 20.00
Четвер:                     09.00 – 18.00
П’ятниця, субота    08.00 – 15.00