Відбувся виїзний прийом громадян з особистих питань першим заступником міського голови Григорієм Недопадом

23.05.2018

Учора, 22 травня 2018 року, у приміщенні ЖКП №2 відбувся виїзний прийом громадян з особистих питань першим заступником міського голови Григорієм Недопадом, на який звернулося понад 40 лучан.

Над вирішенням проблем лучан спільно із заступником міського голови працювали керівники департаментів житлово-комунального господарства, муніципальної варти, Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку, управлінь земельних ресурсів, містобудування та архітектури та ЖКП №2. Також на прийомі були пристуні депутати міської ради Борис Смаль, Євгеній Ткачук та Микола Яручик.

Під час прийому громадяни озвучували чимало питань щодо благоустрою прибудинковий територій, ремонту дорожнього покриття та облаштування місць для дитячого дозвілля.

Також чимало нарікань було на невчасне вивезення сміття та невдале розташування контейнерів для сміттєвих відходів.

Під час спілкування лучани порушувалися й індивідуальні питання. Зокрема, одна із заявниць прохала посприяти у ремонті покрівлі над лоджією її квартири на вулиці Станіславського. Просили й про списання заборгованості за житлово-комунальні послуги, яку залишив попередній власник квартири.

Ремонт під’їзду, видача дозволу на встановлення автономного опалення, ремонт теплового лічильника в будинку, вирішення питання щодо опалення будинку №1 на вулиці Польовій — наболілі вже роками питання, з якими довелося стикнутися представникам місцевої влади.

Низку звернень Григорій Недопад спробував вирішити відразу та надав заявникам вмотивовані відповіді та роз’яснення. Окремі ж заяви було передано на доопрацювання керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради. При цьому, кожне питання також й на особистому контролі у посадовця.

Департамент "Центр надання адміністративнихпослуг у місті Луцьку"