ЦНАП отримав мобільний центр-кейс

15.05.2018
ЦНАП отримав мобільний центр-кейс

Голова облдержадміністрації Олександр Савченко та секретар міської ради Григорій Пустовіт вручили директору Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку Ларисі Карп’як мобільний центр надання адміністративних послуг, який призначений для надання якісного сервісу громадянам похилого віку, людям з інвалідністю та тим, хто потребує обслуговування без відвідування центрів надання адмінпослуг. Мобільний центр-кейс є ударостійким, водо- та пилонепроникним, усередині якого знаходиться все необхідне для якісного надання послуг для жителів міста та області.

“Цифрова валіза” придбана в рамках  програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа.

“Я не знаю жодного ЦНАПу в Україні, який би надавав понад 300 адміністративних послуг, - зазначив Олександр Савченко, - а найголовніше те, що послуги надаються на високому рівні і не має черг. Відразу видно, що тут працюють люди, які люблять свою роботу, в них світяться очі”.

За словами Григорія Пустовіта, у ЦНАП не просто надають найбільше послуг, а надають - якісно та швидко.

“Невдовзі з’явиться філія ЦНАП на пр. Соборності, 18 у приміщенні теперішнього РАЦСу, - зазначив секретар міської ради, - відреконстуйоване приміщення не лише доповнить обличчя нашого міста, але й стане прикладом для інших. Ми хочемо бути найкращими і все для цього робимо”.

Директор ЦНАП Лариса Карп’як подякувала гостям за зустріч та вручену “цифрову валізу”.

“На мобільний центр-кейс у ЦНАП ми чекали вже давно, - наголосила Лариса Володимирівна. - Він допоможе нам ще зручніше та якісніше надавати адміністративні послуги з виїздом адміністратора до місця проживання людей, які цього потребують. Попереду багато планів, серед яких придбання автомобіля та надання інтегрованих послуг у майбутній філії ЦНАП”.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"