У ЦНАП дбають про безпеку кожного відвідувача та завжди працюють над підвищенням її рівня

03.04.2018
У ЦНАП дбають про безпеку кожного відвідувача та завжди працюють над підвищенням її рівня

Протягом двох днів у Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку працівники Головного управління ДСНС України у Волинській області проводили навчання з питань пожежної безпеки для працівників департаменту.

Під час теоретичної частини майор служби цивільного захисту, провідний фахівець Луцького МРВ управління ДСНС у Волинській області Віктор Левчук нагадав вимоги пожежної безпеки під час перебування у робочих кабінетах і службових приміщеннях, а також наголосив на першочергових діях при виникненні пожежі.

Фахівець зазначив, що у випадку виникнення пожежі необхідно не панікуючи зателефонувати за номером “101” та повідомити адресу, де сталося загоряння. Вимкнути електроживлення та ні в якому разі не гасити водою увімкнені електроприлади, тільки вогнегасником. Під час евакуації рухатися необхідно якомога ближче до підлоги, щоб не учадіти, адже дим завжди піднімається вгору.

У практичній частині рятувальник провів учбову евакуацію, під час якої працівники та відвідувачі Центру були евакуйовані з приміщення в найкоротший термін.

Крім того, рятувальник роз’яснив та показав правильність застосування вогнегасника.

В результаті — працівники самостійно відпрацювали дії з гасіння умовної пожежі за допомогою вогнегасників.

Ми дбаємо про безпеку кожного нашого відвідувача та завжди працюємо над підвищенням її рівня.

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами. Ми працюємо для Вас.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”