До ЦНАП завітали представники об’єднаних територіальних громад Волинської області

29.03.2018
До ЦНАП завітали представники об’єднаних територіальних громад Волинської області
У рамках семінару "Практичні аспекти управління земельними ресурсами. Геоінформаційна система, як робочий інструмент сучасного землевпорядника" за підтримки Центру розвитку місцевого самоврядування до Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку завітали представники об’єднаних територіальних громад Волинської області, аби отримати практичні навики роботи в Національній кадастровій системі з відомостями з Державного земельного кадастру.
Під час зустрічі адміністратор адміністративного відділу департаменту ЦНАП Анатолій Данильчук наголосив на позитивних моментах використання доступу до ДЗК, адже це дає можливість скоростити час очікування послуги та пришвидшити результат видачі витягу з ДЗК про земельну ділянку, яка знаходиться в межах і поза межами населеного пункту.
Як результат - ті представники об’єднаних територіальних громад, які успішно пройшли стажування, отримали сертифікати, які в майбутньому нададуть їм можливість отримувати відомості із Державного земельного кадастру.
ЦНАП м. Луцька завжди радо ділиться набутим досвідом, який є  невід'ємною складовою надання якісних сервісів. Адже варто пам’ятати, що Центри надання адміністративних послуг є обличчям влади у громадах. А процес децентралізації наближає адміністртивні послуги до людей і робить їх життя більш комфортним.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"