У ЦНАП відбудеться виставка-ярмарок творчих робіт людей з інвалідністю

27.03.2018
У ЦНАП відбудеться виставка-ярмарок творчих робіт людей з інвалідністю

Напередодні світлого свята — Дня Христового Воскресіння департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” запрошує відкрити серця для любові, миру та добрих справ і відвідати благодійну виставку-ярмарок творчих робіт людей з обмеженими фізичними можливостями ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя», яка відбудеться у четвер, 29 березня 2018 року, на першому поверсі ЦНАП з 11.00 до 17.00.

На виставці-ярмарці будуть представлені творчі роботи, які молоді особи виготовили власноруч, проявили в них частинку душі та особистого бачення світу.

Виручені кошти спрямують на підтримку людей з інвалідністю.

Не будьмо байдужими, надаймо їм впевненості у власних силах!

Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами! Ми працюємо для вас! 

Довідково: ГО «Центр реабілітації осіб з інвалідністю «Джерело життя» - громадська організація, заснована 17 травня 2002 року батьками, які виховують дітей та молодь з інвалідністю.

Основною метою діяльності Центру є захист законних соціальних, економічних, культурних та інших спільних інтересів своїх членів; сприяння реабілітації та соціальній адаптації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства, формування у них позитивної життєвої орієнтації; забезпечення співпраці з сім’ями, де виховуються діти-інваліди для взаємопідтримки та активного соціального життя.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"