Презентація результатів соціологічного дослідження

12.02.2018
Презентація результатів соціологічного дослідження

Робочий тиждень у ЦНАП м. Луцька розпочався з  презентації результатів соціологічного дослідження з вивчення громадської та експертної думок щодо діяльності органів місцевого самоврядування і їх взаємодія з громадськістю, в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

Проект спрямований на впровадження в Україні норвезької практики підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування та якості послуг, що надаються населенню. Трирічний проект впроваджується двома асоціаціями органів місцевого самоврядування з Норвегії та України — Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Асоціацією міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії.

Участь у заході взяли  виконуючий обов’язків міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, директор департаменту ЦНАП Лариса Карп’як, заступник директора департаменту Василь Сарай, координатор проекту в Норвезькій асоціації місцевих і регіональних влад (КС), модератор робочої групи Аліса Рябова, виконавчий директор РВ АМУ у Волинській області Богдан Самойленко та представники органів місцевого самоврядування.

Департамент "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку"

Презентація результатів соціологічного дослідження