Адміністратори ЦНАП успішно пройшли атестацію професійної компетентності

30.01.2018
Адміністратори ЦНАП успішно пройшли атестацію професійної компетентності

29 адміністраторів департаменту “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” успішно пройшли атестацію посадових осіб місцевого самоврядування та отримали найвищі оцінки від голови та членів комісії.

Так, з метою підвищення ефективності діяльності посадових осіб місцевого самоврядування один раз на чотири роки проводиться їх атестація, під час якої оцінюються результати роботи, ділові та професійні якості, виявлені працівниками при виконанні обов'язків, визначених типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посад і відображених у посадових інструкціях.

Адміністратори ЦНАП постійно працюють над підвищенням рівня професійної компетентності, тож недивно, що за результатами атестації всі працівники відповідають займаній посаді, а окремі - зараховані до кадрового резерву на вищі посади.

Показовим є і те, що під час атестації працівники змогли взяти активну участь в обговоренні, висловити свої думки та надати пропозиції щодо вдосконалення роботи департаменту.

Своєчасне проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування сприяє росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету органів влади в очах громадськості.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”