Відбувся перший в цьому році прийом громадян з особистих питань Григорієм Пустовітом

15.01.2018
Відбувся перший в цьому році прийом громадян з особистих питань Григорієм Пустовітом

Відбувся перший в цьому році прийом громадян з особистих питань секретарем міської ради, виконувачем повноважень міського голови Григорієм Пустовітом.

Початок року традиційно розпочався з вирішення низки важливих для мешканців міста питань.

Так, учасників АТО та їх сімей турбували питання щодо виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва.

Члени міської організації УТОС клопотали про підтримку влади, зокрема прохали про облаштування проходу до установи з вулиці Шевченка. А також можливість встановлення індивідуальних лічильників у квартирах членів організації.

Переселенці з окупованих територій прийшли з надією вирішити проблему щодо списання боргу ГО “Переселенці Криму та Донбасу".

Не обійшлося і без спору між сусідами. Так, один із заявників вважає незаконним рішення щодо влаштування металевих воріт між своїм та сусідським будинками. А мешканці вул. Теремнівської, 14 скаржилися на задимлення прибудинкової території від димоходу будинку №12.

За результатами прийому секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт надав заявникам роз’яснення. Частину звернень вдалося вирішити відразу. Ті ж питання, які потребують додатково вивчення, доручив керівникам відповідних структурних підрозділам міської ради розглянути та в найкоротші терміни повідомити людей про результати.

При цьому, кожне питання також буде й на особистому контролі у посадовця.

Департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку”